odszkodowania

Kancelaria adwokacka Bieszczad Górecki Adwokaci zajmuje się profesjonalnym i skutecznym dochodzeniem odszkodowań. Na rynku prawniczym funkcjonujemy od 2005 roku, posiadamy bogate doświadczenie w zakresie dochodzenia roszczeń za szkody na osobie w następujących dziedzinach:

Kancelaria gwarantuje w 100% bezpłatną analizę prawną każdej sprawy w szybkim terminie. Prowadzenie sprawy odszkodowawczej poprzedza wycena usługi, po jej akceptacji przystępujemy do realizacji zlecenia.

Kancelaria adwokacka nie jest zwykłą firmą odszkodowawczą. Zatrudniamy prawdziwych prawników, głównie adwokatów, działamy etycznie i profesjonalnie, w oparciu o ustawę prawo o adwokaturze i Kodeks etyki adwokackiej. Nie stosujemy żadnych ukrytych opłat ani nielegalnych, zawyżonych prowizji.

Poprawiamy błędy i przejmujemy sprawy po firmach i kancelariach odszkodowawczych, dzięki czemu klienci zwiększają swoją szansę na uzyskanie odszkodowania i jednocześnie unikają zawyżonych opłat prowizyjnych.

Szczycimy się wysoką skutecznością. Prowadzimy setki postępowań sądowych. Przykładowe sprawy prowadzone w ostatnim czasie:

  • odszkodowanie za wypadek motocyklowy (złamanie nogi, urazy wielonarządowe) – 900 000 zł (sprawa przejęta od „kancelarii odszkodowawczej”, która proponowała trzykrotnie niższe odszkodowanie oraz 20% prowizji dla siebie)
  • odszkodowanie za wypadek samochodowy (śmierć osoby bliskiej) – 600 000 zł
  • odszkodowanie za błąd medyczny (wadliwie przeprowadzona operacja chirurgii estetycznej) – 500 000 zł
  • odszkodowanie za błąd lekarski przy porodzie (niedotlenienie dziecka, powodujące trwałe zmiany neurologiczne) – 500 000 zł

kontakt

* pola wymagane

Kancelaria Adwokacka
Bieszczad Górecki adwokaci spółka cywilna