porady online

Kancelaria adwokacka Bieszczad Górecki oferuje pomoc prawną online. Proponujemy unikalną możliwość uzyskania pomocy prawnej bez wychodzenia z domu. Każdy etap usługi prawnej odbywa się online: począwszy od zlecenia, przesłania materiałów, przez płatność, skończywszy na samej konsultacji. 

Dzięki pomocy przez internet oszczędzasz czas i pieniądze.

formularz porady prawnej on-line

* pola wymagane

Wystarczy, że wypełnisz formularz porady prawnej, krótko opisując swój problem, ewentualnie załączając niezbędne dokumenty.

Analiza Twojego problemu jest całkowicie bezpłatna. Po analizie otrzymasz od nas wycenę porady i link do płatności elektronicznej (lub rachunek bankowy do wpłaty). Gwarantujemy, że koszt porady prawnej online nie przekroczy połowy honorarium za taką samą poradę w formie tradycyjnej. Jeśli nasza cena nie będzie Ci odpowiadać, możesz zrezygnować bez jakichkolwiek opłat.

Tak, do chwili uiszczenia ceny możesz całkowicie bezpłatnie zrezygnować z porady, nawet jeśli analiza sprawy przez naszych prawników się zakończyła.

Porad prawnych online udzielają wyłącznie dyplomowani prawnicy (głównie adwokaci) posiadający uprawnienia z ustawy prawo o adwokaturze. Po przesłaniu formularza kontaktowego, kierujemy Twoją sprawę do osoby, która ma doświadczenie i która specjalizuje się w Twoim problemie.

Sam wybierasz formę pomocy: porada pisemna, porada w formie wideokonferencji lub porada w formie telekonferencji.  

W ciągu 24 godzin w dni robocze otrzymasz wszystkie potrzebne dane do porady prawnej online. Sama konsultacja nastąpi do 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności na naszym koncie. Jeśli zapronowane przez nas terminy porady w formie videokonferencji lub telekonferencji nie będą Ci odpowiadać, zaproponujemy kolejne terminy, tak by dostosować się do Twoich  oczekiwań.

kontakt

* pola wymagane

Kancelaria Adwokacka
Bieszczad Górecki adwokaci spółka cywilna