porady online

Kancelaria adwokacka Bieszczad Górecki oferuje pomoc prawną online. Proponujemy unikalną możliwość uzyskania pomocy prawnej bez wychodzenia z domu. Każdy etap usługi prawnej odbywa się online: począwszy od zlecenia, przesłania materiałów, przez płatność, skończywszy na samej konsultacji. 

Dzięki pomocy przez internet oszczędzasz czas i pieniądze.

formularz porady prawnej on-line

* pola wymagane

  • Jak zlecić poradę prawną w online?

Wystarczy, że wypełnisz formularz porady prawnej, krótko opisując swój problem, ewentualnie załączając niezbędne dokumenty.

  • Ile kosztuje porada prawna online?

Analiza Twojego problemu jest całkowicie bezpłatna. Po analizie otrzymasz od nas wycenę porady i link do płatności elektronicznej (lub rachunek bankowy do wpłaty). Gwarantujemy, że koszt porady prawnej online nie przekroczy połowy honorarium za taką samą poradę w formie tradycyjnej. Jeśli nasza cena nie będzie Ci odpowiadać, możesz zrezygnować bez jakichkolwiek opłat.

  • Czy możesz zrezygnować z porady online?

Tak, do chwili uiszczenia ceny możesz całkowicie bezpłatnie zrezygnować z porady, nawet jeśli analiza sprawy przez naszych prawników się zakończyła.

  • Kto udziela porad prawnych online?

Porad prawnych online udzielają wyłącznie dyplomowani prawnicy (głównie adwokaci) posiadający uprawnienia z ustawy prawo o adwokaturze. Po przesłaniu formularza kontaktowego, kierujemy Twoją sprawę do osoby, która ma doświadczenie i która specjalizuje się w Twoim problemie.

  • Jak wygląda porada online?

Sam wybierasz formę pomocy: porada pisemna, porada w formie wideokonferencji lub porada w formie telekonferencji.  

  • W przypadku porady pisemnej otrzymujesz od nas e-mail z rozwiązaniem Twojego problemu.
  • Przypadku porady w formie wideokonferencji otrzymujesz od nas link do videokonferencji, której termin wcześniej uzgadniamy. Po kliknięciu w link rozpoczynasz konsultację z prawnikiem.
  • W przypadku porady w formie telekonferencji, wybierasz termin rozmowy telefonicznej i konsultacja odbywa się przez telefon.
  • Jak szybko uzyskam odpowiedź na moje pytanie prawne?

W ciągu 24 godzin w dni robocze otrzymasz wszystkie potrzebne dane do porady prawnej online. Sama konsultacja nastąpi do 3 dni roboczych od zaksięgowania płatności na naszym koncie. Jeśli zapronowane przez nas terminy porady w formie videokonferencji lub telekonferencji nie będą Ci odpowiadać, zaproponujemy kolejne terminy, tak by dostosować się do Twoich  oczekiwań.